ERTAŞ MOLOZ ATIM HATTI

Moloz Atma, Nakliye Hizmetleri

Moloz Atma Hattı Moloz Nakliyesi

Ertaş Alo moloz hattı sayesinde İstanbul Anadolu yakası ilçeleri kapsamında bulunan her türlü moloz yığınından hiç bir uğraş göstermeden kurtulabilirsiniz.

  • Ertaş Moloz Hattı olarak ; İstanbulun Anadolu yakası ilçelerinde sizlere uygun fiyat ve profesyonel ekiplerle moloz atım hizmeti veriyoruz.

Ertaş Alo moloz hattı sayesinde İstanbul Anadolu yakası ilçeleri kapsamında bulunan her türlü moloz yığınından hiç bir uğraş göstermeden kurtulabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizin sunmuş olduğu moloz atımı hizmetimiz ile atıklar sizler için artık sorun olmayacak. Üstelik bunların hepsi uzun yıllar boyunca sektörde bulunmuş olan firmamızın güvencesinde gerçekleşmektedir.

Moloz atımı nedir? İnşaat sonrası ortaya çıkan inşaat çöpü ya da inşaat artığı olarak tanımlanabilir. İnşaat sonrası ortaya çıkabilen moloz; bir yapının yıkılması, tadilat görmesi ve onarılması sonucunda da oluşur.

Moloz atımı sırasında çevreye zarar vermeden ve gürültü kirliliği yaratmadan usulüne uygun olarak yüklemesini yapıyoruz. Yükleme işini tamamladıktan sonra Hafriyat Toprağı İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği hükümleri gereğince hareket ediyoruz. İlgili Büyük Şehir Belediyesince ya da molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirlenen yasal hafriyat döküm sahalarına döküyoruz.

Ertaş moloz atma hattı olarak; İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde moloz atım hattındaki yönetmelik hükümleri doğrultusunda moloz atımı işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tarafınızca talep edilmesi halinde alınan molozları usulüne uygun alınmaktadır. Molozların çevre ve insan sağlığına olabilecek zararlı etkilerinin azaltılması için gerekli tedbirleri alındıktan sonra yüklenilmektedir. Alınması gereken molozlar çuvallı veya çuvalsız atımını gerçekleştiriyoruz.


ÜRÜN ARAMA; ertaş moloz hattı kartal, molozcu, moloz hattı, alo moloz hattı, molo atma hattı, moloz toplama, moloz nakliye, çuvallı moloz alma, çuvalsız moloz alma, moloz taşıma,

Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 024
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 023
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 022
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 021
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 15
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 14
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 12
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 11
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 10
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 08
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 06
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 03

Moloz Atım Öncesi ve Sonrası Tam Destek!


Telefon

Whatsapp

Teklif Al