ERTAŞ MOLOZ ATIM HATTI

Moloz Atma, Nakliye Hizmetleri

Darıca Bölgesi Alo Moloz Atma Hattı

Darıca bölgesinde Ertaş moloz atma hattımızı arayarak en kısa sürede uygun fiyata birikmiş tüm molozlarınızı aldırabilirsiniz.

  • Ertaş Moloz Hattı olarak ; İstanbulun Anadolu yakası ilçelerinde sizlere uygun fiyat ve profesyonel ekiplerle moloz atım hizmeti veriyoruz.

Darıca bölgesinde moloz atim hizmeti; İnşaat, dekorasyon ve tadilat sonrası çıkan atıklar, çöpler vb. molozlarınızı katlardan bina önlerinden çuvallı veya çuvalsız alarak belirtilen moloz döküm sahasına profesyonel ekibimizce uygun fiyatlarla çevreye hiçbir zarar vermeden döküm işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Moloz atımı nedir? İnşaat sonrası ortaya çıkan inşaat çöpü ya da inşaat artığı olarak tanımlanabilir. İnşaat sonrası ortaya çıkabilen moloz; bir yapının yıkılması, tadilat görmesi ve onarılması sonucunda da oluşur.

 

Darıca bölgesinde moloz atım hattı çalışmalarımız kalite standartlarına göre yürütülmektedir. Bina restore veya yeni inşaat çalışmalarında evlerde oluşmaktadır. Oluşan molozların evinizin bahçe katında veya 30. katta olması önemli değildir. Molozlar nerede olursa olsun uzman ekibimiz ve kapalı kasa araçlarımız ile moloz atma hizmeti yürütmekteyiz.

 

Moloz atımı sırasında çevreye zarar vermeden ve gürültü kirliliği yaratmadan usulüne uygun olarak yüklemesini yapıyoruz. Yükleme işini tamamladıktan sonra Hafriyat Toprağı İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği hükümleri gereğince hareket ediyoruz. İlgili Büyük Şehir Belediyesince ya da molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirlenen yasal hafriyat döküm sahalarına döküyoruz.

 

Ertaş moloz atma hattı olarak; Darıca ilçesinde Moloz Atım Hattındaki yönetmelik hükümleri doğrultusunda moloz atımı işlerini gerçekleştirmekteyiz. Tarafınızca talep edilmesi halinde alınan molozları usulüne uygun alınmaktadır. Molozların çevre ve insan sağlığına olabilecek zararlı etkilerinin azaltılması için gerekli tedbirleri alındıktan sonra yüklenilmektedir. Alınması gereken molozlar çuvallı veya çuvalsız atımını Darıca ilçesinde gerçekleştiriyoruz.

 


ÜRÜN ARAMA; Darıca moloz atma hattı, ertaş moloz atma, moloz alım hattı, çuvallı çuvalsız moloz atma, molozcu atım firması Darıca,

Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 024
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 023
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 022
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 021
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 15
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 14
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 12
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 11
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 10
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 08
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 06
Kartal Ertaş Moloz Atma Hattı 03

Moloz Atım Öncesi ve Sonrası Tam Destek!


Telefon

Whatsapp

Teklif Al